Trioxil maść na trądzik

Trioxil

171,77
Trioxil
8.76

skuteczność działania

10/10

  szybkość działania

  10/10

   trwałość rezultatów

   9/10

    brak skutków ubocznych

    10/10

     dostępność na rynku

     5/10

      Zalety

      • Skutecznie walczy z trądzikiem
      • Ma działanie antyseptyczne
      • Kontroluje wydzielanie się tłuszczu w cerze twarzy
      • Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne
      • Efekty widoczne już po 2 tygodniach stosowania

      Główne Składniki

      • Bisazulene 14%
      • Ekstrakt z żeńszenia
      • Ekstrakt z arniki
      • Ekstrakt z Oczaru Wirgilińskiego
      • olej pszenny i jęczmienny

      Trioxil – maść na trądzik bez recepty. Bardzo wielu ludzi, zwłaszcza młodych ludzi cierpi z powodu różnych rodzajów trądziku. Często jest to tylko niewielki trądzik i aby go wyleczyć należy podchodzić z należytą starannością do higieny i pielęgnacji skóry.

      Przy bardzo ciężkich postaciach trądziku, wymagane są specjalne zabiegi.  Najbardziej znaną i najbardziej rozpowszechnioną formą trądziku jest tzw.trądzik pospolity. Ta endogenna postać trądziku spowodowana podwyższonym poziomem androgenów w okresie dojrzewania jest wieloczynnikową chorobą o uwarunkowaniu genetycznym.

      Trądzik pospolity można leczyć używając żelu, który zabija bakterie na powierzchni skóry osoby dotkniętej trądzikiem.

      Co znajduje się w preparacie Trioxil?

      Trioxil jest to specjalny żel do zwalczania objawów trądziku. Zawiera on 14% bisazulene, nowo opatentowany środek przeciwbakteryjny i przeciwzapalny, którego działanie było testowane klinicznie. Ponadto zawiera wiele substancji naturalnych pomagających skutecznie i dogłębnie zwalczać trądzik, takich jak:

      • ekstrakt z żeńszenia
      • ekstrakt z oczaru wirgilińskiego
      • olej pszenny i jęczmienny
      • ekstrakt z Arniki 

      Nadaje się do zwalczania różnych odmian trądziku, maść na trądzik Trioxil należy stosować codziennie, a efekty widoczne są w większości przypadków już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia kuracji.

      Jak działa maść na trądzik Trioxil?

      trioxil maść na trądzikTrioxil ma działanie przeciwzapalne, zabija bakterie na powierzchni skóry i działa łagodząco na skórę.
      Ponadto, zmniejsza wytwarzanie łoju, powodując kurczenie się porów i usuwa zaskórniki i wągry nie wysuszając skóry i nie drażniąc jej.

      Uważa się, że Trioxil wciąż jest u nas żelem niedocenianym. Fakt, to kosmetyk z górnej półki i trochę kosztuje, ale trudno znaleźć dlań alternatywę. Jest niezwykle skuteczny w swoim działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym.

      Tu też rządzą nanosomy (aktywne składniki wnikają głęboko w skórę i utrzymują się w niej przez co najmniej kilka godzin).

      Głównym składnikiem Trioxilu jest związek o nazwie bisazulene – to rodzaj ekstraktu z rumianku, ale nie w takiej postaci, w jakiej zazwyczaj ekstrakty te są stosowane. Bisazulene stworzono do walki z trądzikiem tj. z bakteriami i stanami zapalnymi, a Trioxil zawiera go w aż 14 procentach.

      Najlepsze w Trioxilu jest to, że to kosmetyk naturalny, a działający zdecydowanie lepiej od innych, podobnych – bazujących np. na związku o nazwie Benzoyl Peroxide – wykorzystywanym bardzo często, ale o średnio satysfakcjonującej skuteczności.

      Kolejna zaleta – Trioxil absolutnie nie wysusza skóry, a działa ekspresowo – już po kilku dniach można zaobserwować znaczącą poprawę wyglądu skóry. W połączeniu ze wspomnianym wcześniej Hydrovitonem potrafi naprawdę zdziałać cuda.

      Skoro to recenzja dodam jeszcze, że zapach obydwu kosmetyków jest neutralny, bardzo łagodny i praktycznie … trudno go zauważyć , a konsystencja sprawia, że są bardzo wygodne w używaniu i rozprowadzaniu na skórze. Innymi słowy same plusy….

       

       jak leczyć trądzik różowaty
      Brak komentarzy do wpisu: Trioxil maść na trądzik
      Skomentuj wpis: Trioxil maść na trądzik

      Dodaj swoją opinie

      Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

      Pokarz Przyciski
      Schowaj Przyciski
      nonacne

      Subscribe!